Wielkie otwarcie Cukiernio – Lodziarni Tramwaj w Kłaju – nie przegap tego wydarzenia!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wsiąść do zabytkowego tramwaju i przeżyć niezapomniane chwile kosztując pysznego deseru lub lodów? Jeśli tak, mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Cukiernio – Lodziarnia Tramwaj w Kłaju już wkrótce otworzy swoje drzwi, a Ty będziesz mógł doświadczyć tego wyjątkowego miejsca na własne oczy.

Nasza cukiernio – lodziarnia zlokalizowana jest w odrestaurowanym, zabytkowym tramwaju na ulicy Płachińskiego w Kłaju. Przygotuj się na niezwykłe doświadczenie, gdy wnętrze kultowego pojazdu zamieni się w klimatyczne miejsce spotkań pełne aromatycznych napojów i smakowitych deserów.

Wielkie otwarcie Cukiernio – Lodziarni Tramwaj będzie wyjątkowym wydarzeniem, na którym będziesz mógł spróbować naszych specjałów takich jak: ciasta, deserki, lody i przekonać się, jak wyjątkowy jest klimat tego miejsca. Co więcej, będziemy mieć dla Was mnóstwo niespodzianek i atrakcji!

Chociaż oficjalna data wielkiego otwarcia jeszcze nie została ustalona, nie martw się – podamy ją niebawem w kolejnym poście! Bądź czujny i śledź nasz blog oraz profile społecznościowe, aby nie przegapić tego wyjątkowego dnia.

Już teraz zaplanuj wizytę w Cukiernio – Lodziarni Tramwaj w Kłaju i dołącz do grona tych, którzy będą mogli cieszyć się wyjątkową atmosferą tego miejsca. Czekamy na Ciebie z otwartymi drzwiami – i pysznymi deserami, lodami oraz filiżanką kawy lub herbaty!

Do zobaczenia wkrótce!

Udostępnij ten post

Sprawdź inne posty

Piknik u Wójta w Kłaju

Niebawem zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie w Kłaju! 1 lipca 2023 w Kłaju odbędzie się PIKNIK U WÓJTA. Będzie czekać na Was mnóstwo niespodzianek! Poniżej

Chcesz spróbować naszych pyszności?

Koniecznie odwiedź naszą kawiarnię w tramwaju!

cukiernia, lodziarnia, cukiernia kraków, lodziarnia kraków, kawiarnia